Sıvaterm Dekosaten Dış Cephe Dekoratif Sıva

Dış cephelerde Sıvaterm Dış Cephe Yalıtım Sıvası’nın üzerine uygulanır. Son kat olarak uygulanan, ince ve dekoratif sıvadır. Duvarda dekoratif bir yüzey oluşturmanızı sağlar. Nefes alan bir malzemedir. Bu yüzden Sıvaterm Yalıtım Sıvaları’nın nefes alma özelliğini destekler ve sağlıklı bir iç mekân atmosferi oluşmasına yardımcı olur. Üzerine bütün dış cephe boyalar uygulanabilir. Dekoratif yüzeyi sayesinde boyaya şık bir görüntü kazandırır.

Dış cephede dekoratif bir zemin oluşturur.

Nefes alır. Küf, nem ve bakteri oluşumunu engeller. 

Yüzeyi boyaya hazırlar. 

Yüzey ile yüksek aderans sağladığından dökülme yapmaz. 

Yüksek performanslıdır, çatlama yapmaz. 

Kolay hazırlanır ve uygulanır.

sss
sss


Kullanım Alanları

Sıvaterm Dekosaten Dış Cephe Dekoratif Sıva, dış cephede Sıvaterm İzonaturel Sıva'nın veya klasik kaba sıvanın üzerine uygulanabilen ince dekoratif bir sıvadır.

Dekoratif, şık bir görüntü elde etmek istenilen dış cephelerde, boyadan önceki son kat olarak uygulanır.

Ürün Bilgileri
Ürünün Hazırlanışı

Harcın hazırlanacağı tekneye 5 litre su koyulup 25 kilogramlık Sıvaterm Dekosaten torbası tamamen boşaltılır. Ardından 500-600 devirli bir mikserle karıştırılır. Harcın kıvamına göre 0,5 litre – 1 litre daha su ilave edilip tekrar uygun kıvama gelinceye kadar 1-2 dakika karıştırılır. Uygulamaya hazır haldeki malzeme, tekne içerisinde en fazla 3 saate kadar bekleyebilir.

Uygulama Yöntemi

Sıvaterm Dekosaten Dekoratif Sıva’nın uygulanması çelik mala yardımıyla yapılır. Çelik mala ve mastar kullanarak klasik dekoratif sıvaları uygulayabilen tüm ustalar Sıvaterm Dekosaten’i de uygulayabilir.

E-Bülten
Haberdar Olun!

Yeniliklerden, gelişmelerden ve kariyer fırsatlarından haberdar olmak için e-bültene abone olun.

+90 850 255 20 60