sss
Isı Yalıtımı

Sıvaterm Yalıtım Sıvası, içerisinde bor, taş tüyü, cam kürecik ve genleştirilmiş mineraller barındıran kuru forma sahip toz grubu sınıfındaki ekolojik sıvadır. Özel formüle edilmiş bileşiminde insan sağlığına zararlı kimyasal ya da kanserojen hiçbir madde buludurmadığı gibi %60’a varan Isı yalıtımı sağlamaktadır.

Dünya’da en uzun ömürlü ısı yalıtım malzemesi olan Sıvaterm ile uygun maliyetlerle sımsıcak yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

sss
Ses Yalıtımı

Binaların iç zeminlerinde katlar arası ısı ve ses yalıtımı sağlamak için kullanılan yalıtım malzemesidir. Yüksek ses yalıtım performansına sahip malzemelerden oluşan Sıvaterm daireler arası ses geçişini engelleyerek akustik konfor sağlamaktadır. Çok hafif ve sağlam yapısı sayesinde binalar üzerin yer alan aşırı yükü en aza indirir.

Nefes alan, küf, nem ve bakteri oluşumunu engelleyen Sıvaterm ile sağlıklı yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

sss
Su Yalıtımı

İçerisinde bor, taş tüyü, cam kürecik ve genleştirilmiş mineraller barındıran Sıvaterm ekolojik bir şaptır. Çatı izolasyon malzemesi olarak da kullanılan Sıvaterm ürünü su geçirmezdir.

Sıvaterm sayesinde nem, rutubet gibi durumları artık hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

sss
Yangın Yalıtımı

Sıvaterm, tüm sıcaklık testlerinden başarıyla geçmiş, "A1 Hiç Yanmaz" özelliğini kanıtlamış bir sıvadır. Eklemesiz yapısı sayesinde ısı köprüleri oluşturmaz. Yangın bariyeri görevi yapar. Koruma şapı gerektirmediği için binanın yükünü azaltır.

Sıvaterm ile yangın riskinin ortadan kalktığı bir Dünya hayal edebilirsiniz.

sss
Uzun Ömürlü

Sıvaterm'in ömrü, binanızın ömrü ile eşittir. Uygulandıktan sonra 10 yıl garantimiz altındadır.

sss
Sağlıklı ve Ekolojik

Sıvaterm, insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal ya da kanserojen madde içermez. Doğal minerallerden oluşan ekolojik bir sıvadır. Nefes alan özelliği sayesinde küf, nem ve bakteri oluşumunu engeller.

sss
Kentsel Dönüşüm

Sıvaterm, kentsel dönüşümün en önemli konu başlığı olan yalıtım zorunluluğunun tüm gerekliliklerini karşılayan bir sıvadır.

sss
Ekonomik

Sıvaterm, sağladığı enerji tasarrufunun yanı sıra, uygulamada da düşük malzeme ve işçilik maliyeti ile avantaj sağlar.

E-Bülten
Haberdar Olun!

Yeniliklerden, gelişmelerden ve kariyer fırsatlarından haberdar olmak için e-bültene abone olun.

+90 850 255 20 60