Nefes Alan
Evler

Sıvaterm, yapısı gereği nefes alan bir malzemedir. Bu sayede sizin ve ailenizin sağlıklı bir evde yaşamanızı sağlar.

Yeni Nesil
Yalıtım

Sıvaterm, diğer tüm yalıtım malzemelerinden farklıdır. %100 yerli üretimdir ve bor kullanılarak geliştirilmiştir.

Doğal
Mantolama

Sıvaterm, doğal yaşamı ve çevreyi koruyan ekolojik bir yalıtım sıvasıdır. Bileşeninde doğaya ve insan sağlığına zararlı hiçbir madde bulunmadığı için doğal mantolama yapar.

Yüksek Performanslı ve
Uzun Ömürlü Yalıtım

Sıvaterm Ekolojik Isı Yalıtım Sıvası, içerisinde bulunan bor, taş tüyü, cam kürecik ve özel formüle edilmiş mineraller sayesinde yüksek performanslı yalıtım özelliğine sahiptir. %60'a kadar enerji tasarrufu sağlar. Teknik yalıtım değerleriyle sınıfındaki en üstün nitelikli malzemedir. İçerdiği minerallerin yapısı gereği çok uzun ömürlüdür. Ömrü binanızın ömrüne eş değerdir. Sıvaterm ile dış cephe mantolama yapılan binalar, mantolama malzemesinin çürümesi, erimesi, parçalanması gibi sorunları asla yaşamazlar.

Sağlıklı ve
Güvenli Mantolama

Sıvaterm Ekolojik Isı Yalıtım Sıvası, tamamen inorganik minerallerden oluşan bir sıvadır. Bileşiminde insan sağlığına zararlı hiçbir kanserojen, kimyasal ya da petrol türevi madde barındırmaz. Nefes alan yapısı ile duvarlarda küf, nem ve bakteri oluşumunu engeller. Böylelikle iç mekânlarda sağlıklı bir atmosfer oluşmasını sağlar. A1, yani hiç yanmaz olması sebebiyle güvenli bir mantolama yöntemidir. Petrol türevi mantolama malzemelerinin oluşturduğu tutuşarak yanma riski Sıvaterm’de yoktur. Aynı zamanda oldukça hafif yapısıyla binanıza fazladan yük bindirmediği için depremin oluşturduğu risklere karşı binanızı destekler.

ISI YALITIMI

Sıvaterm, ısı yalıtımı performansındaki başarısıyla %60'a kadar enerji tasarrufu yapmanızı sağlayarak bütçenize katkıda bulunur.

SES YALITIMI

Sıvaterm'in ses yalıtımındaki yetkinliği, onu gürültülü bölgelerde bulunan binaların izolasyonu için ideal malzeme yapar.

SU YALITIMI

Sıvaterm, üstün su geçirmezliği sayesinde çok iyi bir çatı izolasyonu malzemesidir.

YANGIN YALITIMI

Sıvaterm, "A1 Hiç Yanmaz" grubundaki sıvadır. Binanız için en güvenli mantolama yöntemidir.

%

Enerji Tasarrufu

Sıvaterm, üstün özellikleri ile %60'a kadar enerji tasarrufu sağlar.

Garanti

Sıvaterm'in ömrü, binanızın ömrü ile eş değerdir. Bu yüzden tüm ürünlerimize 20 yıl garanti veriyoruz.