why
Nefes Alan Evler

Sıvaterm, yapısı gereği nefes alan bir malzemedir. Bu sayede sizin ve ailenizin sağlıklı bir evde yaşamanızı sağlar.

01
why
Yeni Nesil Yalıtım

Sıvaterm, diğer tüm yalıtım malzemelerinden farklıdır. %100 yerli üretimdir ve bor kullanılarak geliştirilmiştir.

02
why
Doğal Mantolama

Sıvaterm, doğal yaşamı ve çevreyi koruyan ekolojik bir yalıtım sıvasıdır. Bileşeninde doğaya ve insan sağlığına zararlı hiçbir madde bulunmadığı için doğal mantolama yapar.

03
why
Uzun Ömürlü Yalıtım

Sıvaterm Ekolojik Isı Yalıtım Sıvası, içerisinde bulunan bor, taş tüyü, cam kürecik ve özel formüle edilmiş mineraller sayesinde yüksek performanslı yalıtım özelliğine sahiptir. %60'a kadar enerji tasarrufu sağlar. Teknik yalıtım değerleriyle sınıfındaki en üstün nitelikli malzemedir. İçerdiği minerallerin yapısı gereği çok uzun ömürlüdür. Ömrü binanızın ömrüne eş değerdir. Sıvaterm ile dış cephe mantolama yapılan binalar, mantolama malzemesinin çürümesi, erimesi, parçalanması gibi sorunları asla yaşamazlar.

04
why
Sağlıklı ve Güvenli Mantolama

Sıvaterm Ekolojik Isı Yalıtım Sıvası, tamamen inorganik minerallerden oluşan bir sıvadır. Bileşiminde insan sağlığına zararlı hiçbir kanserojen, kimyasal ya da petrol türevi madde barındırmaz. Nefes alan yapısı ile duvarlarda küf, nem ve bakteri oluşumunu engeller. Böylelikle iç mekânlarda sağlıklı bir atmosfer oluşmasını sağlar. A1, yani hiç yanmaz olması sebebiyle güvenli bir mantolama yöntemidir. Petrol türevi mantolama malzemelerinin oluşturduğu tutuşarak yanma riski Sıvaterm’de yoktur. Aynı zamanda oldukça hafif yapısıyla binanıza fazladan yük bindirmediği için depremin oluşturduğu risklere karşı binanızı destekler.

05
%60
Enerji Tasarrufu

Sıvaterm, üstün özellikleri ile %60'a kadar enerji tasarrufu sağlar.

20
Garanti

Sıvaterm'in ömrü, binanızın ömrü ile eş değerdir. Bu yüzden tüm ürünlerimize 10 yıl garanti veriyoruz.

E-Bülten
Haberdar Olun!

Yeniliklerden, gelişmelerden ve kariyer fırsatlarından haberdar olmak için e-bültene abone olun.

+90 850 255 20 60