Merak Ettikleriniz

Isı yalıtımı, son yıllarda devletin getirdiği zorunluluk yasaları, enerji tasarrufu sağlaması ve vergi avantajlarını getirmesiyle birlikte popülarite kazanmaya başladı. Tabii ki inşaat sektöründe yaşanan bu hareketlilik, beraberinde bazı tartışmaların da yaşanmasına neden oldu.

Yalıtım yapmada kullanılan organik ve inorganik yalıtım malzemelerinin uygulama tekniklerinin farklılık göstermesi bu tartışmalara neden olmuştur. Isı yalıtımı sektöründe bu tür tartışmalar yaşanırken ısı yalıtım sıvası da tartışma konularının en önemli nedenlerinden biri olmayı başardı.

faq
faq
Sıvaterm ürünü su geçirir mi?

Sıvaterm, su geçirmez bir üründür. Bu özelliği sayesinde çatı izolasyon malzemesi olarak da kullanılabilmektedir.

Bu ürün yanıcı bir madde midir?

A1 yanıcılık sınıfında hiç yanmaz malzemedir. Kusursuz bir yangın yalıtımı yapar. Hem yanmaz hem de ısı geçirmez olması sebebiyle binalarda her hangi bir dairede çıkacak yangının hem diğer dairelere sıçramasını önler hem de sıcaklığın diğer dairelerden hissedilmesinin önüne geçer.

Ürününüz bize ne gibi faydalar sağlamaktadır?

Sıvaterm, su geçirmez, yanmaz, enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca ısı ve ses yalıtımı konusunda da oldukça başarılı bir üründür.

Bu ürünü hangi alanlarda kullanabilirim?

Sıvaterm Ekolojik Yalıtım Sıvası, hem iç hem de dış cephede kullanılabilen bir üründür. Aynı anda ısı, ses ve su yalıtımı yaptığı için bu üç izolasyon çeşidinden bir veya birkaçının gerekli olduğu her yerde tercih edilebilir.

E-Bülten
Haberdar Olun!

Yeniliklerden, gelişmelerden ve kariyer fırsatlarından haberdar olmak için e-bültene abone olun.

+90 850 255 20 60