Hakkımızda

“Sıvaterm” markası; makina, inşaat ve mühendislik alanında uzun yıllar tecrübesi olan Kırmaksan Mühendislik çatısı altında 2014 yılında kurulmuştur. 5.000 m2 açık ve 2.000 m2 kapalı alanda kurulu olan üretim tesisimiz; 30 kişilik çalışan kadrosuyla, çağımızın ileri teknolojik imkanlarını da kullanarak , aylık 200.000 torba üretim kapasitesine ulaşmıştır.

 

Firmamız 2014 yılından bu yana süregelen AR-GE çalışmaları neticesinde üstün nitelikli izolasyon ve mantolama ürünü olan “Sıvaterm Ekolojik Yalıtım Sıvası”nı üreterek sizlerle buluşturmuştur. Sıvaterm Yalıtım Sıvası , Bolonya(İtalya) ve İzmir Katip Çelebi Üniversitelerinde konusunda uzman profesörlerin , son teknoloji laboratuvarlarda yoğun çalışmaları sonucunda geliştirilmiştir. Üstün izolasyon kabiliyeti yanı sıra, dayanıklılığı ve sağlığa uygunluğuyla da sektörde devrim yaratmış bir markadır.

 

Oluşturduğumuz bayilik sistemi sayesinde “Sıvaterm Ekolojik Yalıtım Sıvası” Türkiyenin her noktasında ulaşılabilir hale gelmiştir. Dahası uygulama da yapabilen bayiliklerimiz sayesinde, Türkiyenin heryerindeki Sıvaterm müşterilerine ücretsiz keşif desteği verebilmekte, talepleri doğrultusunda izolasyon ve mantolama işlemlerini en iyi şekilde yapabilmekteyiz.

 

“Sıvaterm” olarak Türkiyenin enerji açığını ve bu açığı kısa vadede ithalatla çözdüğünü göz önünde bulundururak yalıtımı ülkemizin geleceği adına bir sosyal sorumluluk projesi olarak görüyor ve bu bilinçle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

Uluslararası çevre koruma ve çevre sağlığı ölçütlerini gözeterek üretilen , %100 yerli malı “Sıvaterm Ekolojik Yalıtım Sıvası” nın yurtiçinde yakaladığı başarısını ülke sınırları dışına da taşımayı kendimize misyon edinmiş bulunuyoruz. Bu misyonu her geçen gün biraz daha gerçekleştirerek dünya pazarında söz sahibi olmaya başladıkça, ekonomimize yaptığımız katkıdan duyduğumuz gururu, yalıtımda “Sıvaterm Ekolojik Yalıtım Sıvası” nı tercih etmiş siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz.