Bizden
Haberler

Manisa Şantiye

Manisa Mantolama Uygulamamız

Manisa bölge bayimiz Haktan Yapı, bir binayı daha Sıvaterm ekolojik yalıtım sıvası ile geleceğe taşıyor.

Dikili Mantolama Uygulaması

Dikili Mantolama Uygulamamız

Dikili’de dış cephe mantolamada Sıvaterm Isı Yalıtım Sıvası’nı tercih eden bir site daha yüksek performanslı ve sağlıklı yalıtıma kavuşuyor. Binalarının ömrüne eşdeğer kullanım ömrüne sahip Sıvaterm ile artık onlara sadece 4 mevsim kesintisiz enerji tasarrufunun keyfini sürmek kalıyor.

Çanakkale Mantolama Uygulaması

Çanakkale Mantolama Uygulamamız

Çanakkale şantiyemizdeki çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bir binayı daha Sıvaterm ekolojik yalıtım sıvası ile tanıştırmanın gururunu yaşıyoruz.

Enerji Kimlik Belgesi Kampanyası

Sıvaterm'den Dev Kampanya

Sıvaterm Ekolojik Isı Yalıtım Sıvası ile mantolama yaptıran tüm binalara Enerji Kimlik Belgesi Sıvaterm’den hediye! Tamamen ücretsiz.

Bu dev kampanyadan hemen yararlanmak için bize ulaşın: 0850 255 20 60

Ordu Şantiye

Ordu’da Kaba Sıva Yerine Sıvaterm Uygulunan Şantiyemiz

Ordu’da iç ve dış cephede kaba sıva yerine Sıvaterm Isı Yalıtım Sıvası kullanarak hem kaba sıva hem de ekstra yalıtım yaptırma maliyetinden kurtulan şantiyemiz tamamlandı. Artık Ordu’da yüksek performanslı ısı, ses, su ve yangın yalıtımına kavuşmuş bir bina daha var.

Küçük Kuyu Mantolama Uygulaması

Küçükkuyu Mantolama Uygulamamız

Küçükkuyu’da dış cephe mantolamada Sıvaterm Isı Yalıtım Sıvası’nı tercih eden bir apartman daha yüksek performanslı ve sağlıklı yalıtıma kavuşuyor. Binalarının ömrüne eşdeğer kullanım ömrüne sahip Sıvaterm ile artık onlara sadece 4 mevsim kesintisiz enerji tasarrufunun keyfini sürmek kalıyor.

Blog
Yazıları

Günümüzde konutlarda ve diğer yaşam alanlarında yapılması gereken bazı zorunluluklar vardır. Özellikle de enerji tasarrufu...
Son yıllarda artan enerji bedelleri ve devletin yalıtım konusunda getirdiği destek ve zorunluluklar ile birlikte...
Mantolama, binaların dışarıdan ısı yalıtımı yapan malzemelerle kaplanmasıdır. Bu işlem, kışın soğukta vücudumuzu korumak için...
Isı yalıtım sıvaları ile mantolama ve izolasyon uygulamaları her geçen gün artmaya devam ediyor. Yani...
Binalarda yalıtım hem içerden hem de dışardan yapılabilmektedir. Bilindiği üzere mantolama dediğimiz uygulama, dışardan yapılan...